2016-09-10_10.28.25

Farbenie

Poskytujeme Vám komplexné služby starostlivosti o odevy a textil, vrátane ich farbenia.

Pracovníčky musia odev najprv vidieť, aby na základe jeho zloženia posúdili, či je vhodný na farbenie. Nie všetky materiály totiž príjmajú nové pigmenty farby. Vhodnými látkami sú bavlna, vlna, hodváb, prípadne veľmi nízke prímesy umelých vlákien (do 20%). Syntetické materiály ako polyester, polyamid, elastan, viskóza odpudzujú farby.

K dispozícií máme žltú, oranžovú, červenú, bledoružovú, fialovú farbu, odtiene zelenej a modrej, hnedú a čiernu. Farbiť je možné vždy len z bledšieho odtieňa na tmavší, prípadne rovnaký. Výsledná farba je vždy len predpokladaná, závisí od materiálu a pôvodnej farby, ktorá sa prefarbuje. Nite a zipsy ostávajú v pôvodnej farbe. Na farbenie je vhodné bežné oblečenie - tričko, rifle, tepláky, mikina. Tvarované odevy ako saká, kabáty, spoločenské šaty nie sú vhodné na farbenie, hrozí poškodenie vzhľadom na vysokú teplotu farbenia. Dodacia doba je cca týždeň, alebo podľa dohody. Cena závisí od množstva spotrebovanej farby a počtu opakovaní farbenia, čo sa odvíja od veľkosti odevu alebo textílie.

Cenník

 • Nohavice
  od 10,9
  Tričko
  od 7,9
  Mikina
  od 10,0

Ceny závisia od hrúbky farbeného materiálu a teda množstva spotrebovanej farby a prípadne od potreby najprv odfarbiť odev. Cena je presne stanovená pri vzhliadnutí odevu, ktorý máte záujem zafarbiť.


Máte otázky?

KONTAKTUJTE NÁS