FB_IMG_1676825129735

Čistenie kobercov

Našim zákazníkom radi sprostredkujeme čistenie všetkých druhov kobercov a textilných podlahových krytín. Dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitného vyčistenia a spokojnosti zákazníka.
Nejedná sa o tepovanie, ale o celkové "prepratie" koberca.

Krok 1
Vyklepávanie koberca na plne-automatickom vyklepávači.

Krok 2
Perličkový kúpeľ cca 1 až 2hodiny, kde sa odstránia fľaky a iné nečistoty z koberca. Používané sú šampóny len pre priemyselné použitie a určené sú výhradne len pre pranie kobercov.

Krok 3
Hlavný prací cyklus, kde na plne-automatizovanom stroji bude koberec čistený s diskovými kefami, následným oplachom od šampónu a v poslednom cykle odsatý od nadbytočného množstva vody a vlasov, tento systém sa nazýva „Vákuum systém“ a je jedinečný svojho druhu na Slovensku.

Krok 4
Ďalším dôležitým krokom je odstredivka, taktiež plne-automatická, kde sa koberec odstredí a zostáva v ňom už len 3 až 5% vlhkosti, celý proces odstredenia trvá len 90 sekúnd pri otáčkach 1300 za minútu.

Krok 5
Následne sa koberec dopraví do špeciálnej sušiarne, kde sa suší a odvlhčuje pri teplote okolo 30 stupňov, tento proces je najzdĺhavejší a vie zabrať aj 24hodín

Krok 6
Posledným krokom je výstupná kontrola, kde sa každý koberec skontroluje, vyčeše, zabalí a je pripravený na doručenie k zákazníkovi.

Prosím zákazníkov, aby koberec na čistenie doniesli zrolovaný, previazaný špagátom či lepiacou páskou a zbavený hrubých nečistôt (kúsky jedla a pod.).  Zároveň prosíme, aby informovali pracovníčky o znečistení koberca (škvrny od vína, oleja, farby, pleseň, moč od zvierat a pod.).

Zákazníkov upozorňujeme,že pleseň, dym po požiari a akýkoľvek druh farby či farebnej plastelíny sa z koberca nedá odstrániť úplne, preto je na zvážení zákazníka, či sa vám oplatí čistenie.

Cenník

  • Krátky vlas m2
    7,00
    Dlhý vlas m2
    9,00 vrátane DPH

Pre viac info nám napíšte mail alebo zavolajte a pracovníčky rady zodpovedia Vaše dotazy.


Máte otázky?

KONTAKTUJTE NÁS