10 rokov na trhu

10 rokov na trhu

Priatelia, už ubehlo 10 rokov od kedy naša čistiareň KVAPKA privítala prvého zákazníka. Odvtedy sme obslúžili tisíce z Vás. Sme veľmi radi, že nám aj naďalej preukazujete Vašu priazeň, že ste spokojní s našimi službami a vďaka tomu, nás baví naša práca. Prvá prevádzka bola v Galante, nasledujúci rok pribudla prevádzka v Šali  a neskôr aj v Pezinku.

Už viac ako rok nás v Galante nájdete v nových a väčších priestoroch na Hviezdoslavovej ulici pri pošte, kde aj pohodlne zaparkujete priamo vo dvore. V Šali sme tento rok vynovili priestory, zväčšili sa, aby ste sa Vy cítili pohodlnejšie a nám sa lepšie pracovalo. Stále sme v meste, na už známom mieste – Hlavná 6, vo dvore Sehatexu. V Pezinku sme v centre na Holubyho 16, vedľa papierníctva Grafit.

Okrem bežného čistenia odevov a textilu ponúkame aj čoraz obľúbenejšie žehlenie doma vypratej bielizne. Narastajúcemu záujmu sa teší aj čistenie kobercov všetkých rozmerov a typov. Neustále vzdelávanie sa v obore nám umožňuje aj čistenie nových materiálov ako tencel či lyocel, čistenie špecializovaných odevov pre hasičov, motorkárov či iného outdoorového oblečenia s vodeodolnými účinkami. Radi sa postaráme aj o Vaše kožušiny, kožuchy a kožené bundy. Ako doplnkovú službu ponúkame farbenie textilu. Keďže my hľadáme spôsob ako sa postarať aj o zložité odevy s rôznymi aplikáciami , nerobí nám problém vyčistiť svadobné a spoločenské šaty, bundy s kožušinovými a koženými doplnkami. Okrem služieb pre obyvateľov poskytujeme aj servis pracovného oblečenia a textilu pre firmy (gastro, ubytovanie, servisy, výroba, ambulancie a pod.).

My vždy hľadáme spôsob ako vyjsť zákazníkovi v ústrety a odvážime sa aj na kúsky, ktoré inde odmietnu. Ešte raz Vám všetkým ďakujeme a tešíme sa na Vás.

Tím Rýchločistiarne KVAPKA